1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti 1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti 1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti 1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti 1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti

1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti

₺25.04
Stokta var
u1043

 • Açıklama:
  1/2 İnç İncik Yuvarlak Kenar Ağacı Frezeleme Bıçağı Yönlendirici Biti
  Şartname:
  İncik 1/2 '' Uzunluk 2-1 / 4" Kesici Çapı 1" Rulman Dış Çapı 1/2" Kesme Derinliği 1/4" miktar 1pcs
  Gövde: Sert Sertleştirilmiş Çelik Blade: Endüstriyel dereceli mikro tanecik karbür Kesici: 600 grite CNC zemin, ayna benzeri yüzey Çengel ve Kesme Açıları: Yüksek kanca ve kesme açıları, kesicilerin pürüzsüz bir şekilde kesilerek stok haline getirilmesine olanak tanır ve temiz, parçalanmış olarak serbest kalır. Rulman: Tamamen kapalı ve yağlanmış Kaplama: Isıya dayanıklı kaplamayla pişirilmiş talaş, reçine ve zift oluşumunu önler. Denge: +/- .003 "tolerans (yüksek RPM'lerde düzgün çalışmaya izin verir) Uygulama: MDF, masif ahşap, MDF, sunta, kontrplak, ahşap kapı çerçeveleri, ahşap pencere çerçeveleri, dolaplar ve kutular, vb. Özellikler:
  -Anti-geri tepme tasarımı. Katı sertleştirilmiş çelik ve C3 mikro tanecikli karbür kullanılarak üretilmiştir. Sonuç, en sıkı endüstriyel uygulamalar için kullanılabilen oldukça dayanıklı bir bittir. -Haralı, tasarımcı profilleri düzgün ve ayrıntılı kesimler oluşturur, her düzeydeki karmaşıklıktaki projeler için mükemmeldir. Paket içeriği:
  1 x Köşe Yazarlı Yönlendirici Biti
  Daha fazla detay:

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler