10 Adet 1.6x330mm Alüminyum Alaşımlı Gümüş Kaynaklı Sert Kaynaklı Tel Lehimlemek TIG Filler Rod 10 Adet 1.6x330mm Alüminyum Alaşımlı Gümüş Kaynaklı Sert Kaynaklı Tel Lehimlemek TIG Filler Rod 10 Adet 1.6x330mm Alüminyum Alaşımlı Gümüş Kaynaklı Sert Kaynaklı Tel Lehimlemek TIG Filler Rod 10 Adet 1.6x330mm Alüminyum Alaşımlı Gümüş Kaynaklı Sert Kaynaklı Tel Lehimlemek TIG Filler Rod

10 Adet 1.6x330mm Alüminyum Alaşımlı Gümüş Kaynaklı Sert Kaynaklı Tel Lehimlemek TIG Filler Rod

₺8.31
Stokta var
u1263

 • Features :
  Mükemmel korozyon direnci.
  Kaynak esnasında ana materyalin bozulmasını en aza indirin.
  Uygulamalar arasında kamyon yatakları, yükleme rampaları, rıhtımlar, elmas plaka, sulama boruları, motor blokları, şanzıman yuvası vb yer alır.
  Specification :
  Malzeme: Alüminyum Alaşımları
  Uzunluk: 330mm / 13 "
  Çap: 1.6mm
  Renk: Gümüş
  Uygulama: Alüminyum ve alüminyum alaşımlı kaynak, lehimleme
  Süreci:
  Meşale ışık verin, (ateş, soğutucu yanındaki boruyu kolaylıkla yakabilmek için küçük değildir). Yanmanın sonu (tercihen dikey yanma, meşale mavi alevlerle biraz daha yüksek olabilir), elektrot ısıtma ve kaynak lehim tozunun yakılma sürecinde çubuk üzerine koyun.
  Lehim tozu ile ve sıcaklık gibi gerekli kaynak kaynak elektrotunda kürek çekmeyi deneyin, sadece kaynak elektroduna su gibi.
  Çıkarsa yapışmaz elektrotlar ısıtmanın sonuna kadar devam eder. (Kasıtlı olarak kaynak işlemi esnasında alev elektrotları yakmaz veya dikey yanık durumunu korur. Elektrot altına yüklenen erime sıcaklığına bağlıdır.
  Kapandıktan sonra, elektrotun önce eritildiğini göreceksiniz). Bu sebeple soğuk elektrotlar kaynakta çok ince alüminyum parçaların oluşmasına neden olabilir. Lehim tozu kaynaklamak için kaynak sonrası yıkayın, bitti.
  Paket içeriği:
  10 x Kaynaklı Sert Kaynaklı Çubuk
  Details pictures :

 • Değerlendirmeler (29)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler