167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu 167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu 167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu 167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu 167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu

167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu

₺289.95
Stokta var
u1313

  • Description: 167CM * 53CM * 5MM Rulo Bot Yat Sintetik Teak Güverte Siyah Korkuluklu introdution: Sentetik tik zemin kaplamaları, hepimizin bildiği & sevdiği geleneksel ahşap zemin kaplamalarına mükemmel bir alternatiftir. Ancak sorunun yarısı bu, tik yıllarca sevgi, bakım ve dikkat gerektiriyor; bu da daha az yelken anlamına geliyor. Sentetik tik döşeme gerçek bir şey gibi görünüyor - tüm yıl boyunca. Bakmak kolaydır & zorlu koşullara ve güneş ışığına iyi bakmaz. CTP, çelik ve kereste dahil olmak üzere neredeyse her yüzeye sabitlenebilir. Çok incelikli dokulu yüzey dış yüzeyi & bileşiğin esnekliği sayesinde sentetik tik zemin kaplamasının etkileyici bir kaymaz olduğunu keşfedeceksiniz - Islak olsa bile !!! Şartname: Boyut: (En Boy x Boyut) 167 x 53 x 0.5cm Malzeme: Yumuşak PVC Renk: Teak Yüzey: Ahşap Tahıl Montaj: Yapışkanlı montaj (arkada yapışkan ile kurulum kolaylığı) Uygulama: Tekne, deniz, yat, gemi, iskele, spor salonu vb.
    Özellikler: ☆ Numara balıkları ölçmek için ☆ Tartı! ☆ Arkada yapışkanlı olduğundan kurulumu kolaydır ☆ Çevreci, geri dönüşümlü ☆ Doğal ahşap görünümü, ancak daha az ahşap problemi ☆ Düşük bakım, kolay kurulum. Sadece yapışkanı kullanıyorum ☆ Çıplak ayak için güvenlidir. Çatlama, çarpıtma ve bölme olmaz ☆ Neme ve sıcaklığa karşı boyut stabilitesi ☆ Yüksek derecede UV ve renk kararlılığına sahip olun ☆ Termitler, böcekler ve küfe dayanıklı ☆ Yüksek su yalıtımı, yangına dayanıklı, düşük endotermik doğa ☆ Hafiflik, ancak makul yapı, bu yüzden çatlamak daha kolay değil ☆ Yaşlanma önleme yeteneği, su direnci, solmazlık direnci Paket içeriği: 1 x Sentetik Teak Güverte Kullanma adımları: 1. Yapıştırmanız gereken yeri temizleyin ve ardından havlu veya mendil ile suyu silin. 2. Kurulumdan önce yerini teyit edin. 3. Dekoratif yüzüğün çift taraflı yapışkanını yırtın ve sonra yapıştırın. Uyarı: 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-3cm hataya neden olunuz. Püfanlar teklif vermeden önce sakıncalı olmadığınızdan emin olunuz. 2. Teklif vermeden önce lütfen Numara'i teyit edin. Daha fazla detay:

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler