20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi 20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi

20MPa Sprey Köpük Silah Plastik Kolu Metal Gövde Profesyonel Yalıtım Makinesi

₺80.03
Stokta var
u1068

  • Özellikler: Köpük tabancaları, kapı ve pencere takma ve sızdırmazlık aletleri için köpükleştirici ajanlardır. Kullanımı kolay, mükemmel tasarım, işlem kolaylaşır.
    Renk: resim olarak Malzemeler: Alüminyum alaşım + plastik Uygulanabilir Kapsam: Köpük Özel Maksimum Çıkış Basıncı: 20MPa talimatlar -Kullanmadan önce: köpük yukarı ve aşağı doğru 1 dakikaya kadar tüpler. - Kutuyu adaptörün içine sokun (üzerine kalmayın!) - Enjektör çalışmaya başlayınca, tahtaya basın ve köpüğün 10 saniye boyunca akmasına izin verin. Köpük bir uzatma borusu ile doldurulur. Artık havayı dışarı çıkarın. - İğneyi memeye yapıştırın. -Yakalı şırınga ile yeni bir zamanlı akış kontrol cihazı dik durmalıdır. - Köpük çıkışı tetiğe göre ayarlanır ve akış ayarlama vidası tarafından kontrol edilir. Ayar vidası sıkılmışsa şırınga plakası kilitlenir ve ayar vidasını üç turdan fazla çevirmek gerekli değildir. - Yeni depoyu sarsmaya çalışırken depoyu yerleştirin, boş kutuları çıkarın. Yeni bir yapı köpüğü tenekesi takmak için hızla (bir dakika içinde). - Deponun, köpüğün adaptörde sertleşmesini önleyecek kadar hızlı olması gerekir. - Gerekirse iğneyi sertleştirilmiş köpük ile değiştirin. - Brülörü temizlerken, tankı çabucak çıkarın. Temizleme maddesini brülör adaptörüne ters çevirin ve tamamen temizlemek için tetiğe basın. -Köfleme tabancasının ön ağzındaki köpük sertleştirme kalıntıları içeride veya benzeriyle çıkarılır. Uzun tüpün dışını temizlemek için metal bir fırça veya bıçak kullanın. Not - Depoyu çıkarmak için biraz zaman ayırın. - "Kendiniz onarmayın", böylece şırıngaya zarar verin. - Adaptörü sert bir nesneyle çarpmayın. - Kullanımdan hemen sonra, bir temizlik maddesi ile temizleyin. Paket içeriği:

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler