4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı

4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı

₺72.22
Stokta var
u1093

  • Açıklama: 4pcs 1/2 İnç Dişli BSP Steampunk Dövülebilir Demir Boru Ek Parçaları Yer Flanşı Zemin flanşları sıhhi tesisat için yaygın olarak kullanılmaktadır. Boruları yere döşemek için kullanılırlar. Üzerinde bulunan dişi iplik, kendisine bağlı erkek dişli borular için güvenli ve sağlam bir destek oluşturur. Şartname: Malzeme: Dökme demir Toplam Çap: 70mm / 2.8 " İç boru çapı: 1/2 " Dış boru çapı: 20mm Miktar: 4adet Flanş deseni rastgele gönderilecek, içtenlikle anlayışınızı umuyoruz.
    Özellikler: ● 4 Delik. ● Esnek mukavemet için dövülebilir demirden imal edilmiştir. ● Bronz renkli kaplama yağ ve gaz uygulamalarında paslanmaya karşı dayanıklıdır ● Endüstriyel Boru Mobilyaları. ● DIY Projeler için mükemmel. ● Boruyu zemine veya bir duvara sabitlemek için taban flanşı ● Endüstriyel ve rustik mobilyalar, raflar ve diğer projeler, buharlı punk vb. Için mükemmeldir. Paket içeriği 4 adet x 1/2 "Demir Flanşlar Not: 1.Lütfen elle ölçme nedeniyle biraz hata yapınız. Teklif etmeden önce lütfen sakın dikkatli ol. 2. Farklı monitörler arasındaki farka göre, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir. Daha fazla detay:

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler