6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu 6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu

6 inç Evrensel Topu Bağlantı Pense Onarım Parçalar Kit Parçalar Model Oyuncaklar için Kırmızı Kolu

₺46.51
Stokta var
u1232

  • Ball Joint Pliers, ball screw and rod sets to take a special tool wear remove, helicopter maintenance, debugging necessary tools, common to a variety of sizes.
    Özellikler: 1. Yüksek kalite ve enfes işçilik. 2. Mini görünüm, iyi duyu ele. 3. Top kafalı tokanın sökülmesi için kullanılır. 4. Bu pense, kaliteli top kafa tokasının sökülmesi için kullanılır 5. Mükemmel dayanıklılık. 6. Unibody kalıp teknolojisi, daha doğru olabilir. 7. Uzun ömürlü olmasını sağlamak için paslanmaya karşı koruma özelliğine sahip mükemmel kalite kavisli uç topu bağlantı penseleri. 8. Uzunluk: 180mm Paket içeriği: 1 x 6inç Üniversal Bilyalı Bağlantı Pense Detay resimleri:

  • Değerlendirmeler (15)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler