64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı

64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı

₺108.03
Stokta var
u737

 • 64 LED Kablosuz Uzakdan Kumanda Lazer Bisiklet Arka Kuyruk Işığı Bisiklet Dönüş Sinyalleri Güvenlik Uyarı Işığı
  Şartname:
  Malzeme: ABS
  LED Adet: 64
  Lazer Işın: 2
  Işık Gücü: 3.7V 650 mAH USB pil
  Uzakdan Kumanda kontrollü pil: 1 * CR2032
  Özellikler:
  Li pil USB şarj etme.
  Şarj edilebilir Lityum pil ile, 3.7V 650mAH, can 10 saate kadar çalış Bir defalık şarjdan sonra sürekli.
  One CR2032 için pil uzaktan kumanda , Bu üç aya kadar çalışabilir.
  Süper Performans, bu bisiklet arka ışığı Darbelere ve suya dayanıklı , Dağ bisikletlerine, yol bisikletlerine, kir bisikletlerine, hibrid bisikletlere vb. Uygun herhangi bir hava koşulunda iyi çalışır.
  Kolay kurulum , Arkadan aydınlatmayı çok hızlı bir şekilde sağlanan vida ve dirsekle başarıyla takabilirsiniz, başka ekstra gereçlere gerek yoktur.
  Kablosuz Uzakdan Kumanda'lük nokta matrisli ekran , Kablosuz uzaktan kumanda serin grafikler kuyruk ışık göstergesi, kablosuz uzaktan kumanda, flaş nokta matris ekran, Iaser paralel hatları kablosuz uzaktan kumanda ekran.
  Nasıl kullanılır:
  1. Uzun basın ev sahibi açmak için bir saniye (tüm ışıklar üç kez yanıp söner) ve uzun basın ev sahibi kapatmak için bir saniye daha (tüm ışıklar bir kez yanıp söner). Sol kırmızı ışık yanıp sönüyor, uzun basın 3 Saniye Eşleştirme Koduna (ev sahibi C gösterdi) saniye sonra ayarı bitirmek için uzaktan kumandanın herhangi bir tuşa basın.
  2. Dönüş ışığını sola (sol ışık yanıp sönüyor), çevirme ışığını aşağı doğru (Sağ ışık yanıp sönüyor) çevirin
  3. Uzaktan kumandanın sağ düğmesine kısa basın, serin grafikler uzun ışığın açılıp kapatılması (ortadaki mavi ışık yanıp söner).

 • Değerlendirmeler (161)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler