Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm

Cam Şişe Kesici Makinesi Kesme Parçalar Kit Diy Zanaat Kesim Şarap Kavanoz Bira Geri Dönüşüm

₺126.37
Stokta var
u1030

  • Özellikler: Cam şişeleri ve kavanozları geri dönüştürün ve aynı zamanda fonksiyonel sanat yaratın! Bu metal kesici ile kendi cam heykellerinizi, güneş yakalarınızı ve süslemelerinizi kolayca yaratın. Daha dayanıksız ve plastik modellere göre daha kolay kullanılabilen bu son derece dayanıklı metal şişe kesici, 5 kolay adımda şişeleri kusursuzca kesmenizi sağlayacaktır. Şişenizi destek cihazına yerleştirmeniz, basınç uygulamanız ve döndürmeniz yeterlidir; Hızı kaynatılmış suyun üzerine ısıtın ve soğuk suyun sırayla üç kez yıkanması. Sonuçlar sizi şaşırtacak, neredeyse her seferinde molalar kesilecek. Kalın şampanya şişeleri dahi kolayca ve sorunsuz şekilde kırılır. Bu cam şişe kesicinin alışması biraz zaman alıyor, ancak bir kere asılı kaldıysanız, şarap şişelerini kolayca kesebilirsiniz. Kadar kesme uzunluğu 160mm (Şişenin altından) Nasıl kullanılır:
    Birinci Adım: Şişeyi Yerleştir Vidayı gevşeterek ve arka durdurucuyu daha kısa bir kesim için ileriye doğru ve daha uzun bir kesim için geri doğru hareket ettirerek şişeyi nereye kesmek istediğinize karar verin. İkinci Adım: Şişe Basma Bu, cam kesildiğinde bir puan çizgisi yapmakla tamamen aynıdır. - Şişeyi iki elinizle döndürün (bkz. Fotoğraf). - Skor çizgisini hazırlarken, arka durdurucuyu sıkıca tutun ve hareket ettirmeye devam edin. - Daha önce cam kesmek için kesici kullanmadıysanız, bu uygulama alacaktır. Sadece devam edin Üçüncü Adım: Puan Satırını Isıtma Haşlanmış su ve soğuk suyun üzerinde puanı ısıtmak, dönüşümlü olarak üç kez veya daha fazla yıkanıp yıkanır Dördüncü Adım: Şişeyi Ayırmak Beşinci Adım: Kenarları Pürüzsüzleştirmek Paket içeriği: 1 x Şişe Kesme Makinesi 1 x altıgen 90 ° Tornavida Detay resimleri:

  • Değerlendirmeler (81)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler