Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz

Casual Kadın V Yaka 3/4 Kol Saf Renk Baggy Bluz

₺105.91
Stokta var
u5610

 • Specification Renk: Black,Blue,Red,White Malzeme: Cotton Boyut: 2XL,3XL,4XL,5XL,L,XL yaka: V-Neck Sezon: Fall,Bahar Kalınlık: Regular
  Dikkat:
  1. Uygun boyutunuzu seçmek için lütfen kendi ölçümlerinize uyun. T Maddelerin içindeki etiketler Asya (Tip) boyutunda gösterilecek.
  2. Listelenen bu ebatlar uluslararası boyutlandırma sistemine dayanmaktadır, Ebat tablosu kılavuzuna ve Giyinme alışkanlıklarına göre Doğru boyutu bulmak için. S ince ya da gevşek olarak, gevşekçe oturmayı seviyorsan , referanstan daha büyük bir Numara seçiniz. Teşekkürler.
  Paket içeriği:
  1 * Bluz
  Daha fazla detay:
  Feragat: Hakkında Boyut: El ölçücüye bağlı olarak boyutu 3cm / 1.5inç hassasiyette olabilir. Thsese ölçümleri, doğru boyutu seçmenize yardımcı olacak bir kılavuz niteliğindedir. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve buna göre boyutunuzu seçin. Hatalı alımlarla ilgili sorumluluğu kabul edemiyoruz. Renk Hakkında: Giysi ürünlerinin kesin rengi belirli monitöre, ayara ve aydınlatma koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gösterilen öğe renkleri yalnızca yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır. Hakkında İnceleme: 1. Sizinle daha fazla iş yapabilmemiz için bizimle hoş bir alışveriş deneyiminiz olduğundan emin olmaya çalışıyoruz. Herhangi bir memnuniyetsizlik varsa, 1 veya 2 derecelendirmeden çıkmak için lütfen bize e-posta gönderin, olumsuz görüşler. Sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. Lütfen bize herhangi bir sorunu çözme fırsatı verin. 2. Hizmetimizden memnunsanız, lütfen bize bir 5 yıldızlı olumlu geri bildirim bırakın. Tanıma, iş geliştirme ve size daha iyi hizmet verme konusunda bize daha fazla güvence verecektir.

 • Değerlendirmeler (2)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler