Chinesse Sağlık Top El Egzersiz Stres Rölyef Hentbol Chinesse Sağlık Top El Egzersiz Stres Rölyef Hentbol Chinesse Sağlık Top El Egzersiz Stres Rölyef Hentbol Chinesse Sağlık Top El Egzersiz Stres Rölyef Hentbol

Chinesse Sağlık Top El Egzersiz Stres Rölyef Hentbol

₺37.48
Stokta var
u583

 • Özellikler:
  Malzeme: Demir, Reçine , Bakır
  Boyut: Çap 42mm
  Ağırlık: 140g (2 top)
  Özellikler:
  - Stresin hafifletilmesine ek olarak, Çin Sağlık Topları veya Baoding Topları eklemleri, kan dolaşımını, uyku düzenini ve hafızayı iyileştirdiği bilinmektedir.
  - Manüel el becerisini ve gücü geliştirmek için iki veya daha fazla Baoding topu tekrar tekrar elle döndürülür ve ayrıca yaralanmanın iyileşmesine yardımcı olduğu söylenir.
  - Her topun çapı 1.5 inçten biraz fazla ölçülür. Güzel dekore edilmiş kutu dahil. Yatıştırıcı stresi daha da azaltmak için içeriye girer.
  Nasıl kullanılır:
  Egzersiz yaparken elinizdeki beş parmağın fleksiyon ve ekstansiyonuna dayanarak elinize iki tane top koyun böylece iki topun birbirine dolanması, Shun'un dönüş yönü, noktaların tersi, böylece elindeki tüm eklemler hareket halinde olur . El fleksiyonu ve uzantısı, sergi geliri ile ön duvar kasları kasılma ve gevşeme ritmini gösterebilir. Eller dönüşümlü egzersiz olabilir, aynı zamanda birkaç veya üç numaralı oyun oynarken aynı anda üç veya dört top da olabilir!
  Paket içeriği:
  2 X Baoding topu

 • Değerlendirmeler (3)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler