Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot

Erkekler için Seksi Saydam Buz Ipek Soft Serin Rahat Nefes Külot

₺38.98
Stokta var
u364


 • Dikkat: Siparişinizi US boyutunda yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın, ancak öğelerin içindeki etiketler Asya boyutunda gösterilecektir.
  Açıklama:
  Özellikler:
  Buz İpek Kumaş: Nefes, Pürüzsüz Serin Duygu!
  U Dışbükey Kese Tasarımı: sağlığınıza dikkat edin!
  Öğe Türü: Boxer Külot
  Malzeme: 88% akrilik
  Desen: Katı Renk
  Bel Tipi: Düşük Bel
  Tasarım Özellikler: U Dışbükey Çanta
  Sezon: Tüm Sezon
  Renk: sarı, kırmızı, siyah, açık mavi, mavi
  Paket şunlardır: 1 * iç çamaşırı
  Feragat:
  Boyutu hakkında: El ölçüsü nedeniyle boyutu 3cm / 1.5 inç yanlışlık olabilir. Bu ölçümler bir kılavuz Doğru boyutu seçmenize yardımcı olmak için. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve bedeninizi seçin buna göre Annot Yanlış satın almalar için sorumluluk kabul et.
  Renk hakkında: Giysi öğelerinin hassas rengi, belirli monitöre bağlı olarak değişebilir. ve aydınlatma Koşullar Gösterilen tasvir edilen renkler sadece yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır.
  Daha fazla detay:

 • Değerlendirmeler (3)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler