Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler

Fein Multimaster için 12 adet Multitool Jiletler Bosch Makita Salınımlı Multitools Osilasyon Aletler

₺93.81
Stokta var
u1345

 • Açıklama:
  12adet Çok Parçalar Jiletler Fein Multimaster için Bosch Makita Salınımlı Çoklu Aletler
  Şartname:
  madde kullanım 35 mm Jiletler Bu bıçaklar, ahşap, alçıpan cam elyaf takviyeli plastik ve birçok plastik türünde evrensel kullanım için özel dişlere sahiptir. Bi-metal Jiletler Bu bıçaklar geniş bir malzeme yelpazesinde kullanılabilir. Metal ve ahşap; Yaklaşık 2mm alüminyum profiller ve bakır borular (yumuşak metaller), alçıpan ve hemen hemen tüm plastikler. 35 mm Kaba Kesme Jiletler Japon (kaba kesilmiş) dişler standart bıçaklardan daha hızlı kesime izin verir. Bu bıçaklar, ahşap, alçıpan cam elyaf takviyeli plastik ve birçok plastik türünde evrensel kullanım için özel dişlere sahiptir.
  65 mm Jiletler Bu bıçaklar, ahşap, alçıpan cam elyaf takviyeli plastik ve birçok plastik türünde evrensel kullanım için özel dişlere sahiptir. Ekstra genişlikte bıçak, daha uzun kesimler üzerinde daha hızlı kesme ve daha fazla stabilite sağlayabilir.
  Özellikler:
  1.Yüzey kesimler için idealdir. 2. Ahşap, plastik, alçı levha ve yumuşak metalleri keser. 3. Fein Multimaster, Bosch (Starlock hariç), Milwaukee ve diğer pek çok çoklu platformu destekler.
  Paket içeriği:
  3 x 35 mm Jiletler 3 x Bi-metal Jiletler 3 x 35 mm Kaba Kesme Jiletler 3 x 65 mm Jiletler
  Daha fazla detay:
  65 mm Jiletler

 • Değerlendirmeler (7)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler