IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta

IPRee Seyahat Deposu Çanta Katlanır Valiz Giysi Paketi Tidy Düzenleyici Kılıf Bavul Çanta

₺67.37
Stokta var
u695


 • Açıklama:
  Böyle bir durumla mı tanıştınız: Seyahat etmeye hazır olduğunuz sürece günlük kıyafetlerinizi ve günlük kullandığınız diğer eşyaları tutmak için sadece bir bavul çantasını kullanamazsınız mı? Bu maddenin bir çözüm olacağını umuyoruz ve sizin için de iyi bir ek. Giysileriniz, iç çamaşırlarınız vb. Için Depo'e varan bir çözüm.
  Bagajın iki çubuğuna da takılabilir. Saplı cebi kullanmak istiyorsanız, iki çubuk arasındaki genişliğin 16 cm'den az olduğundan emin olun.
  Şartname:
  Malzeme: Polyester
  Renk: Mavi, Turuncu, Yeşil, Gül
  Açılır Boyut: 46 x 20 x 34.5cm
  Katlanır Boyut: 19.5 x 14.5cm
  Kapasite: 32L
  Ağırlık: ABout 180g
  Özellikler:
  Yumuşak ve zarif kumaş, güçlü tutma kapasitesi.
  Katlama ve paketleme, kolay Depo ve taşıyın.
  Elverişli taşınabilirlik, bagaj taşıma için bavula iliştirilebilir.
  Paket içeriği:
  1 x Katlanabilir Seyahat Deposu Çanta

 • Değerlendirmeler (37)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler