Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu

Outdooors Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu

₺543.03
Stokta var
u527

 • Outdoor Taşınabilir Hafif Katlanır Balıkçılık Sandalye Kampçılık Rahat Poşetli Tabure Koltuğu
  Açıklama:
  Uzatılmış ay ultralight katlanır koltuk benzersiz ergonomik tasarımı, istikrarlı tutacakları ve taşınabilir paketi sunuyor. Ağırlıkları sadece 1.2kg ve 150kg'a kadar tutma kapasitesine sahiptir. Rahat, destekleyici, sağlam, kullanışlı ve ferah, size getirdiği şeydir. Ev kullanımı ve kamp, ​​yürüyüş, piknik, balık tutma, vb. Gibi açık hava etkinlikleri için ideal seçiminizdir. Yolda dinlenmek isteyen bir sırt çantalı iseniz, deniz manzaralı bir plaj yürüyüşçüsü veya balıkçı balık tutma Göl kenarında, Uzatılmış ayın katlanır koltuğu, gittiğiniz her yere koltuk koymak ve rahatlamak için rahat bir yer sağlar.
  Özellikler:
  Renk: Kırmızı, mavi, turuncu
  Maks. Yük taşıyıcı: 150kg
  Malzeme: Yüksek mukavemetli uzay 7075 alüminyum alaşım + 600D Oxford kumaş + naylon örgülü naylon toka elemanı Özellikler: Numara oturma yüzeyi yüksekliğini 43CM, koltuk sırt yüksekliğini 100CM genişliği 58CM'ye genişletin.
  Paket boyutu: 42CM * 15.5CM * 13.5CM (L * G * Y)
  Ağırlık: yaklaşık 1,18 kg (çanta dahil)
  Dağılım: Yüksek dereceli Oxford kumaş
  Çapı, aynı anda maksimum konfor sağlamak için kalın katlanabilir stent oluşan yüksek mukavemetli naylon üyesi ile, 13MM / 18MM yüksek mukavemetli havacılık 7075 alüminyum alaşım kullanın küçük taşınabilir ve hafif, 150KG limiti yükleyebilirsiniz, Güçlü, hafif, taşınması kolay, lüks bir konfor; Yabancı balıkçılık, kamp, ​​yürüyüş, uzun mesafe seyahatleri ve diğer açık hava etkinlikleri için.
  Özellikler:
  Uzun aylık katlanır sandalye, açık hava avcılık, kamp, ​​yürüyüş ve benzeri için uygun

 • Değerlendirmeler (5)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler