Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri

Plus Ebatlı Zarif Kadın Siyah ve Beyaz Şifon Elbiseleri

₺361.67
Stokta var
u38096

 • Specification kol uzunluğu: Half Sleeve Renk: Black Malzeme: Chiffon,Polyester Boyut: 2XL,3XL,L,M,S,XL yaka: Turn-down Collar Sezon: Fall,Bahar,Summer
  Dikkat:
  1. Uygun boyutunuzu seçmek için lütfen kendi ölçümlerinize uyun. T o öğeler içindeki etiketleri bizim Asya (Tip) boyutunda gösterecektir.
  2. Listelenen bu ebatlar uluslararası boyutlandırma sistemine dayanmaktadır, Ebat tablosu kılavuzuna ve Giyinme alışkanlıklarına göre Doğru boyutu bulmak için. S ince ya da gevşek olarak, gevşekçe oturmayı seviyorsan , referanstan daha büyük bir Numara seçiniz. Teşekkürler.
  Paket içeriği:
  1 * Elbise
  More details:
  Feragat: Hakkında Boyut: El ölçücüye bağlı olarak boyutu 3cm / 1.5inç hassasiyette olabilir. Thsese ölçümleri, doğru boyutu seçmenize yardımcı olacak bir kılavuz niteliğindedir. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve buna göre boyutunuzu seçin. Hatalı alımlarla ilgili sorumluluğu kabul edemiyoruz. Renk Hakkında: Giysi ürünlerinin kesin rengi belirli monitöre, ayara ve aydınlatma koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gösterilen öğe renkleri yalnızca yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır. Hakkında İnceleme: 1. Sizinle daha fazla iş yapabilmemiz için bizimle hoş bir alışveriş deneyiminiz olduğundan emin olmaya çalışıyoruz. Herhangi bir memnuniyetsizlik varsa, 1 veya 2 derecelendirmeden çıkmak için lütfen bize e-posta gönderin, olumsuz görüşler. Sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. Lütfen bize herhangi bir sorunu çözme fırsatı verin. 2. Hizmetimizden memnunsanız, lütfen bize bir 5 yıldızlı olumlu geri bildirim bırakın. Tanıma, iş geliştirme ve size daha iyi hizmet verme konusunda bize daha fazla güvence verecektir.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler