Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler

Raitool ™ 110V 220W Matkap Makinesi Mini Matkap Boncuk Makinesi Ahşap İşleme Matkabı DIY Aletler

₺574.38
Stokta var
u1219

 • Sıkma donanımı tablasının alt kısmında, bu delik açma makinesinin toplu halde delinebilmesini sağlayan toz düşen bir delik vardır (çünkü toplu halde inciler delik açıldığında çok sayıda inci tozu üretilecektir, sıkıştırma fikstür tablosunun içindeki çalışma parçası Inceltilmiş toz parçalarını düzenli aralıklarla temizlemeden temizler, böylece kasnak makinesinin uzun süreli normal kullanımını sağlar.
  Özellikler:
  Marka: Raitool
  Malzeme: Metal + Plastik
  Renk: Çok renkli
  Gerilim: 110V
  Güç: 220W
  Boyut: 23x15x10cm
  Miktarı: 1 Set
  Özellikler:
  Motor gürültüye ve dayanıklılığa sahip. Delik derinliği düzenlenebilir. Pedal anahtarı kontrollü motor ile donatılmıştır, kolay ve son derece verimli. Güç destekli tutamak tertibatı ile donatılmış, çaba tasarrufu ve kullanımda rahatlık. Delikli iğneyi her zaman öğütebilen 1 adet öğütme iğne kafası ile donatılmıştır. Döner sapı kullanarak inciyi kol ve dönüşü kolay ve yüksek verimli kontrol edin. Bu makine, büyük kapasiteli bir hazne yemi ile donatılmıştır. Küçük hacimli, hafif, güzel dış görünüş, her yerde kullanılmaya uygundur. Bu makinenin koleti, incinin çiçek ve yara ile karışmasını önleyen naylondan yapılmıştır. Φ4 - Φ35mm incilerinde (tatlı su incisi, deniz suyu incisi, güney deniz incisi, Daxidi siyah inci, kabuk, mercan ve kehribar dahil olmak üzere) inciler üzerinde bir delik açabilir. İnci, mercan, kehribar gibi altın, gümüş ve bakır gibi süs eşyaları gibi değerli taşlarda doğru süsleme için kullanılabilir.

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler