X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti

X2T Şarj Aleti ile Mini Görünmez Gerçekten Kablosuz Bluetooth V4.2 Stereo Çevresel Sesli Kulaklık Mikrofon Seti

₺163.02
Stokta var
u1321

 • Features:
  1. En iyi stereo ses ve süper bas ses için Bluetooth V4.2 + CSR'ye sahip Süper Ses Kalitesi kulaklık. Yüksek ve düşük ses seviyesini temizleyin.
  2. Yerleşik mikrofon ile kolayca arama yapabilirsiniz. Sesli Numara Çevirme. Süperb mikrofon kalitesi.
  3. 65 mAh lik Lityum Polimer pil ile müzik keyfini yaşayın veya daha uzun süre TV ve film izlemeye özen gösterin, özel olarak bir çift mikro kafa kablosu ve Mini Taşınabilir Çanta tasarlayın. Dağcılık, doğa yürüyüşü, bisiklet ve diğer açık hava sporlarında taşımak ve şarj etmek için daha elverişli olduğundan emin olun. .
  4. Geniş Bluetooth serisi Mini kulaklıkları olağanüstü yapar, 30ft Bluetooth aralığında açık alanlarda Telefonunuzu müzik dinlemek için takmanız gereksizdir. Çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Bu harika olur !!!
  5. Gelen Çağrıların ve Telefon Numaralarının Sesli Bildirimi ile Kullanımı Kolay Teknoloji.
  6. Kullanımı Kolay Düğmeler Tüm Müzik Parçalarınızda ve Telefonunuza Ulaşmadan Tüm Telefonlar'a, Tüm Android ve IOS Aygıtlarıyla Süper Hızlı Eşleştirme'ye izin verir / Çal / Duraklatır.
  7. Ekstra konfor için optimize edilmiş ve kulakiçi kulakiçi kulaklıklara daha iyi uyuyor, patlak verme sorununu kolaylaştırıyor, kulaklarını korumak için yumuşak malzeme, telefon görüşmesi yapmanızı ve müzik zamanınızı daha rahat hissetmenizi sağlıyor.
  8. Sweatproof Konstrüksiyon Spor İçin Mükemmel, Koşu, Jogging ve Gym Egzersiz, TV İzleme veya Uyku.
  Kullanım Kılavuzu:
  1. 8 saniye boyunca fonksiyon tuşuna uzun süre basarak bağlı listeyi silin
  2. İşlev tuşuna 5 saniyeliğine uzun bastığınızda bluetooth bağlantı moduna giriniz
  3. Mobil'i "X2T" olarak adlandırılan bluetooth kulaklıktan herhangi birisine bağlayın.

 • Değerlendirmeler (37)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler