YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı

YZXstudio ZY1276 Renkli Ölçer QC3.0 PD Hızlı Şarj Ejderha USB Akım ve Gerilim Kapasitesi Dedektörü Test Cihazı

₺278.74
Stokta var
u85468

 • Açıklama:
  ZY1276: 0.01mA akım çözünürlüğü. Type-C PowerDelivery yem izleme yakalama tetikleme algılama, QC2.0, QC3.0, FCP, AFC, VOOC, DASH, hızlı şarj tetik algılama, aldatma, üst düzey meraklıları USB test eserini önermektedir.
  USB 2.0 arabirimi, neredeyse tam fonksiyonlu hızlı şarj tetikleme algılama işlevi, daha yüksek akım çözünürlüğü, Type-C PD adaptörü ölçülebilir.
  Hızlandırılmış şarj etme:
  Bilgisayara takın veya orijinal olmayan USB şarj cihazı, Şarj tanımlama sinyalini Orijinal şarj cihazına otomatik olarak değiştirin, böylece telefonun şarjı hızlandırmak için orijinal şarj cihazına takıldığına inanılır. Bu fonksiyonun çıkış voltajını değiştirmediğini, normal şarj cihazını QC2.0 şarj cihazına desteklemediğini ve çıkış akımını büyütemeyeceğini unutmayın.
  Şarj cihazı tipi:
  Bilinmeyen USB portuna veya mobil güç USB portuna sokulabilir, bu USB portuna özgü şarj tanıma sinyalinin algılanması, cep telefonlarının şarj için kullanılabilir olduğunu kolaylıkla tespit edilebilir mi ?. Bu özelliği kullanırken, cep telefonunuzu almamanız önerilir; aksi takdirde cep telefonunuz kimliği etkileyecektir.
  Güvenlik monitörü:
  Giriş voltajı çok yüksek veya çok düşük olduğunda, sıcaklık çok yüksektir, çıkış akımı ayarlanan süreyi korumak için çok büyük veya çok küçüktür, USB güvenlik izleme ve koruma fonksiyonunu etkinleştirir, kazaları önlemek için çıktıyı keser . Geceleri, tamamen güç dolu cep telefonu şarjı için kullanılabilir; gerilim koruması ve cep telefonu şarj adaptörüne hasar vermeyen akım girişi aşırı ısınmaya karşı korunmuştur; şarjı durdurun. Korumadan sonra çıktıyı devam ettirmek isterseniz, çıktıyı geri yüklemek için lütfen D + D-voltaj düğmesini uzun süre basınız.

 • Değerlendirmeler (8)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler