Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek

Yaz İşi İnce Erkekler için Fit Kısa Kollu Düğme Gömlek

₺237.91
Stokta var
u181


 • Dikkat: Siparişinizi US boyutunda yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın, ancak öğelerin içindeki etiketler Asya boyutunda gösterilecektir.
  Açıklama:
  Öğe türü: gömlek Desen Türü: Nokta Cinsiyet: erkekler Fit Türü: İnce Stil: iş Kalınlık: İnce Yaka: Stand Yaka Sezon: Yaz Malzeme:% 18.2 Pamuk +% 81.8 Polyester Ağırlık: 0.3kg Kelepçe Türü: Düz Kollu Renk: Haki, Mavi, Pembe Kol uzunluğu: kısa kollu Durum: İş
  Paket içerir
  Feragat:
  Boyutu hakkında: El ölçüsü nedeniyle boyutu 3cm / 1.5 inç yanlışlık olabilir. Bu ölçümler bir kılavuz Doğru boyutu seçmenize yardımcı olmak için. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve bedeninizi seçin buna göre Annot Yanlış satın almalar için sorumluluk kabul et.
  Renk hakkında: Giysi öğelerinin hassas rengi, belirli monitöre bağlı olarak değişebilir. ve aydınlatma Koşullar Gösterilen tasvir edilen renkler sadece yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır.
  Daha fazla detay:

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler