Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek

Yaz Moda Rahat Şerit Baskı Erkekler için Elastik Plus Boyutu Kısa Kollu Gömlek

₺219.85
Stokta var
u338


 • Dikkat: Siparişinizi US boyutunda yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın, ancak öğelerin içindeki etiketler Asya boyutunda gösterilecektir.
  Açıklama:
  Öğe türü: gömlek Fit Türü: Fit Cinsiyet: erkekler Kalınlık: Düzenli Stil: Moda, Günlük Sezon: Yaz Yaka: Turn-aşağı Yaka Ağırlık: 0.3kg Materyal:% 65 Pamuk Renk: Kırmızı, Sarı, Açık Mavi Kelepçe Türü: Düz Kollu Durum: Gündelik Kol uzunluğu: kısa kollu Esneklik: Elastik Desen Türü: Şerit
  Paket içeriği: 1 * Gömlek
  Feragat:
  Boyutu hakkında: El ölçüsü nedeniyle boyutu 3cm / 1.5 inç yanlışlık olabilir. Bu ölçümler bir kılavuz Doğru boyutu seçmenize yardımcı olmak için. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve bedeninizi seçin buna göre Annot Yanlış satın almalar için sorumluluk kabul et.
  Renk hakkında: Giysi öğelerinin hassas rengi, belirli monitöre bağlı olarak değişebilir. ve aydınlatma Koşullar Gösterilen tasvir edilen renkler sadece yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır.
  Daha fazla detay:

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler