Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için

Yaz Soft Rahat Ipek Ekose Cep Kısa Kollu Gömlek Erkekler için

₺195.98
Stokta var
u226


 • Dikkat: Siparişinizi US boyutunda yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın, ancak öğelerin içindeki etiketler Asya boyutunda gösterilecektir.
  Açıklama:
  Öğe türü: gömlek Desen Tip: Örgülü Cinsiyet: erkekler Fit Türü: Fit Stil: iş, gündelik Kalınlık: İnce Yaka: Turn-aşağı Yaka Sezon: Yaz Malzeme: 100% ipek Ağırlık: 0.33kg Kelepçe Türü: Düz Kollu Renk: mavi, gri Kol uzunluğu: kısa kollu Fırsat: iş, ofis
  Paket içeriği: 1 * Gömlek
  Feragat:
  Boyutu hakkında: El ölçüsü nedeniyle boyutu 3cm / 1.5 inç yanlışlık olabilir. Bu ölçümler bir kılavuz Doğru boyutu seçmenize yardımcı olmak için. Lütfen kendi ölçümlerinizi yapın ve bedeninizi seçin buna göre Annot Yanlış satın almalar için sorumluluk kabul et.
  Renk hakkında: Giysi öğelerinin hassas rengi, belirli monitöre bağlı olarak değişebilir. ve aydınlatma Koşullar Gösterilen tasvir edilen renkler sadece yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılmalıdır.
  Daha fazla detay:

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler