Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar

Üniversal Esnek Manyetik Metal Taban Tutucu Stand Dial Test Göstergesi Parçalar

₺84.55
Stokta var
u1179

 • Özellikler:
  - Metal parçalar için kolaylıkla kullanılır. - Arama göstergesi ve kol çevirme göstergesi vb. Için kullanılabilir. - Hizalama işlemleri için manivela göstergelerini herhangi bir oryantasyonda bir takım tezgahında tutmak için idealdir. - Esnek, güçlü ve hassas döner derzler herhangi bir yön ve konumu ayarlayabilir. - Manyetik kol, dikey düğmeyi kullanarak hidrolik olarak herhangi bir konumda kilitlenebilir. - Hizalama işlemleri sırasında arama göstergelerini veya arama test göstergelerini tutmanız için kullanışlıdır. Specificaton:
  Renk: Sarı ve Siyah Toplam uzunluk: yaklaşık. 330mm Üst ayak Çap: yaklaşık. 10mm Standın altında: yaklaşık. 11mm Package included:
  1 x Manyetik Taban Tutacağı Standı (manyetik Saat dahil değildir)
  Detay Resimleri:

 • Değerlendirmeler (80)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler